نابودی رژیم صهیونیستی قطعی و وعده الهی حتمی است

س, 08/23/1402 - 12:14
رئیس سازمان بسیج اساتید، طلاب و روحانیون کشور:
نابودی رژیم صهیونیستی قطعی و وعده الهی حتمی است
حجت‌الاسلام محمدی شاهرودی به تشریح وعده‌های قرآنی درخصوص نابودی ظالم پرداخت و گفت: نابودی رژیم صهیونیستی قطعی است چراکه وعده الهی درخصوص نابودی ظالم حتمی است.

اولین نشست بین‌المللی "زنان مقاوم و بانوان شهیده غزه" توسط سازمان بسیج اساتید طلاب و روحانیون کشور با همکاری اتحادیه بین‌المللی زنان مسلمان و بسیج اساتید دانشگاه‌ها برگزار شد.

حجت‌الاسلام شاهرودی: به وعده نابودی اسرائیل ایمان داریم
در ابتدا، حجت‌الاسلام دکتر محمدی شاهرودی به بیاناتی از حضرت امام خمینی(ره) اشاره کرد و اظهار داشت: طبق بیانات رهبر کبیر انقلاب اسلامی ملتی که بانوان آن در میدان جنگ با ابرقدرت‌ها، قبل از مردها حضور داشته باشند و هر دو مشتاق شهادت باشند، قطعأ پیروز خواهد بود، اظهار داشت: یکی از شخصیت‌های مقاومت سیده نفیسه است که او در نامه‌ای می‌نویسد، "محال است مظلوم بمیرد و ظالم بماند و ظالم بماند و به ستم خود ادامه دهد"؛ حتمأ ما خیلی زود شاهد پیروزی مردم فلسطین خواهیم بود چراکه براساس وعده‌های الهی این رژیم اشغالگر نابود خواهد شد که این وعده خداوند متعال است و ما به این وعده ایمان داریم.

نابودی رژیم صهیونیستی قطعی و وعده الهی حتمی است

افتخاری: غزه میدان نبرد حق و باطل
در ادامه، لاله افتخاری دبیرکل مجمع جهانی زنان مسلمان در سخنانی گفت: در پاسخ به کسانی که نسبت به مردم غزه انتقاد دارند که چرا از خودشان دفاع می‌کنند باید گفت خداوند صریحاً در قرآن کریم دفاع اجازه قتال را برای دفاع مجاز دانسته است. سلام غزه و فلسطین و مجاهدان و شهدا غزه و عزیزانی که اکنون زیر خاک و آواره‌اند ولی مقاومت می‌کنند.

وی با تاکید براینکه مردم مسلمان در غزه عزیزانی بابصیرت، مقاومت و پایداری می‌باشند، تاکید کرد: اگر امروز جمعی از مسلمانان به دعوت اتحادیه جهانی زنان مسلمان در جنایت از غزه جمع شده‌اند به یاد شهدا جمع شده‌اند. غزه یادآور آیات قرآن کریم در سوره عروج‌اند؛ دنیای مادی‌گرا هنوز بیدار نشده‌ است.

دبیرکل مجمع جهانی زنان مسلمان افزود: امروز غزه بیش از هرزمانی دیگر چهره خود را به عنوان آوردگاه حق و باطل نشان می‌دهد، عنوان کرد: صحنه مبارزه غزه با رژیم صهیونیستی تنها صحنه یک جنگ نیست بلکه میدان مبارزه برای فرو ریختن هیمنه استکبار است.

نابودی رژیم صهیونیستی قطعی و وعده الهی حتمی است

افتخاری تاکید کرد: امروز ما به مردم غزه وعده و نوید پیروزی خواهیم داد و از همه بانوان و آزادگان جهان بشریت می‌خواهیم به کمک و یاری این عزیزان بشتابند و در مجامع بین‌المللی حرکت صهیونیست‌ها را محکوم کنند.

حمود: زمان غزه قهرمان مبارزه با صهیونیست‌
در بخش دیگری از این نشست، ولا حمود از لبنان گفت: مادران در غزه با صبر ایمان و پایداری خود جهاد می‌کنند و این جهاد در راه خدا حق است. به مادران شهدا و زنان و خواهر سلام می‌کنم که سلاح بردباری در دست دارند.

وی به حضور رئیس جمهور کشورمان در جمع حکام عرب اشاره کرد و گفت: همانطور که رئیس جمهور ایران و سید حسن نصرالله تاکید داشتند امروز زمان عمل است. ما زنان در لبنان و کشورهای اسلامی هسچ‌گونه رفعتی نسبت به صهیونیست‌ها نداریم و همراه مادران فلسطینی هستیم که فرزندانشان را در این جنایت از دست دادند.

برزگر: آغاز خیزش جهانی ضد صهیونیستی 
در بخش دیگر این نشست، دکتر نجفی برزگر دبیرکل مجمع جهانی اساتید مسلمان گفت: طی این چند هفته شاهد بودیم مادران زیادی در فلسطین و غزه به شهادت رسیدند و فرزندان و کودکان و تمام خانواده‌هایی که توسط اسرائیل جنایتکار به‌شهادت رسیدند. استفاده از سلاح‌های نامتعارف، تخریب مدرسه، مسجد، کلیسا و بیمارستان تمام جنایت‌هایی بود که در فلسطین و غزه صورت گرفت. تمام این جنایت‌ها را اسرائیل جلو چشم بشریت وقیحانه انجام داده است.

وی تصریح کرد: نتیجه این خون‌های پاک که از فرزندان و زنان مقاومت بیه‌گناه برزمین افتاده است، طلیعه پیروزی مردم فلسطین را به وجود خواهد آورد. در سوریه شخصیت بزرگ حضرت زینب (س) وجود دارد که الگوی زنان بشریت است؛ در حادثه کربلا تمام یاران و اصحاب ایشان در جلوی چشمان مردم و فرزندان و اهل بیت به شهادت می‌رسند. آیا این نشانه پیروزی دشمنان بود، نه! چراکه امام حسین(ع) جهانی شدند.

دبیرکل مجمع جهانی اساتید مسلمان با بیان اینکه پیروزی جهانی امام حسین (ع) بخاطر جهاد تبیین حضرت زینب (س) بود، افزود: اسرائیل و رژیم صهیونیستی یزد زمان است و در جهان رسوا خواهند شد؛ تمام کشورهای دنیا شامل اسلامی و غیراسلامی بپاخاسته و خون‌های پاک فلسطین باعث بیداری مردم در کشورهای غیراسلامی شدند و حرکت‌های جهانی علیه صهیونیست آغاز شده است که نشانه پیروزی مسلمانان در جهان است.

نابودی رژیم صهیونیستی قطعی و وعده الهی حتمی است

نجفی برزگر مذاکرات کشورهای اسلامی در ریاض را نشانه‌ی پیروزی دانست و تصریح کرد: این حرکتی که در فلسطین آغاز شده است کلید فرج به‌سمت ایجاد امت اسلامی است که قطعأ مردم غزه پیروزی آن را جشن خواهند گرفت.

غدیر جمال: طوفان‌لاقصی یک عملیات پیشرفته بود
سپس، غدیر جمال عضو اتحادیه جهانی زنان مسلمان از کویت در سخنانی گفت: در عملیات طوفان‌الاقصی نوع عملیات کاملا با دیگر عمليات‌ها صورت گرفته توسط نیروهای مقاومت فرق داشت و پیشرفت بسیاری صورت گرفته بود.

وی با تاکید براینکه مقاومت اسلامی با عملیات طوفان‌الاقصی به ملت‌ها استقامت ضد ظلم را دیکته کرد، گفت: این عملیات برای اولین‌بار بود که چنین پیروزی محقق شد و اگر مقاومت ادامه پیدا کند به پیروزی منجر خواهد شد.

روح‌افزا: تصرف تمام منطقه هدف رژیم صهیونیستی
سپس، فرشته روح‌افزا همسر شهید و استاد دانشگاه به‌تشریح تاریخچه حمله رژیم صهیونیستی به فلسطین پرداخت و گفت: ورود رژیم صهیونیستی به بهانه هولوکاستی بود که از اساس دروغین بود؛ اگر وجود هولوکاست را درست فرض کنیم، کسی که موجب کشته شدن یهودی‌ها شده المانی‌ها بوده لذا چرا باید مسلمانان تاوان آن‌ها را بدهند.

این استاد دانشگاه سیاست رژیم صهیونیستی را اشغال‌گری کامل خواند و افزود: نقشه صهیونیست‌ها از نیل تا فرات است لذا آن‌ها قصد دارند تمام فلسطین و حتی کشورهای اسلامی و منطقه را تصرف کنند. در طول تاریخ مقاومت افراد به همه‌روش‌ها مختلف بوده است اما در نهایت هدف سیاسی رژیم صهیونیستی تضعیف کردن جریان‌های مبارز مقاومت بوده است لذا دشمن به اهداف خودش نرسیده است.

وی با بیان اينکه زنان، کودکان، بيمارستان‌ها و مدارس مورد هدف رژیم صهیونیستی است، تشریح کرد: رژیم صهیونیستی با تمام تجهیزاتی که دارد به نقطه کور رسیده است و این خون‌ها بیداری انسانی و شریف را رقم زده است و مردم دنیا را متوجه دروغین بود ادعای صهیونیست‌ها کرده است. اگر خون این کودکان ریخته نشده بود امکان نداشت دنیا با این جنایات آشنا شوند. همه دنیا اذعان دارند این یک نقشه است و هولوکاست واقعیت ندارد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.