بیانیه سازمان های بسیج اساتید، طلاب و روحانیون سپاه های استانی، رده های تابعه و مدارس علمیه در محکومیت جنایات رژیم غاصب اسرائیل

پ, 07/27/1402 - 21:30
بیانیه سازمان های بسیج اساتید، طلاب و روحانیون سپاه های استانی، رده های تابعه و مدارس علمیه در محکومیت جنایات رژیم غاصب اسرائیل

بیانیه مرکز بسیج اساتید، مدیران و نخبگان حوزه علمیه قم در محکومیت کشتار مردم غزه در بیمارستان المعمدانی

بسم الله الرحمن الرحیم
الَّذِينَ كَفَرُوا وَ صَدُّوا عَن سَبِيلِ اللَّهِ أَضَلَّ أَعْمَالَهُمْ (سوره محمد ص آیه 1)

خداوند برنامه‌ها و اهداف دشمنان کافر و کسانی را که در مسیر خدا سنگ‌اندازی می‌کنند، بی‌اثر می‌سازد و آن‌ها را با شکست مواجه می‌کند.

اگر مسلمین مجتمع بودند هر کدام یک سطل آب به اسرائیل می‌ریختند او را سیل می‌برد. امام خمینی (ره)

رژیم صهیونیستی به شرط مبارزه همگانی و متحد فلسطینی‌ها و مسلمانان با صهیونیست‌ها در ۲۵ سال آینده وجود خارجی نخواهد داشت. امام خامنه‌ای (مدّ ظله العالی)

غده سرطانی و خبیث رژیم غاصب و آپارتاید صهیونیستی که ده‌ها جنایت، اشغالگری و نسل‌کشی ساکنان فلسطین را در پرونده سیاه خود در تاریخ به ثبت رسانده؛ شب گذشته با دروغ و فریب بر امن بودن بیمارستان #المعمدانی ، مردم را به آن دعوت و با بمب‌های اهدایی آمریکا، مجروحین، همراهان و کادر پزشکی را جلوی چشم جهانیان به خاک و خون کشید.

رژیم منحوس صهونیست با زیر پا قرار دادن کنوانسیون‌های بین‌المللی، ارتکاب جنایات جنگی و نسل‌کشی با حمایت آمریکا و کشورهای اروپایی و سکوت و عدم اقدام جدی سازمان‌های بین‌المللی و حقوق بشری علیه آن‌ها، این رژیم را جری‌تر کرده است و اگر بیمارستان‌ها، مدارس، مساجد و خانه‌ها با بمب‌های فسفری آتش‌زا در غزه مورد هدف قرار می‌گیرد، نشان از پلیدی رژیم غاصبی است که تعبیر «سگ هار و نحس و نجس»، بهترین عبارتی است که رهبر معظم انقلاب به آن اطلاق کردند. (بیانات رهبری در ۲۹ آبان ۱۳۹۲)
و چنانچه معظم له فرمودند: «اگر این جنایات ادامه پیدا کند، مسلمانان و نیروهای مقاومت بی‌تاب می‌شوند و دیگر کسی نمی‌تواند جلوی آن‌ها را بگیرد». اجرای سیاست‌های هولوکاستی آمریکا و سگ دست‌آموزش صهیونیسم غاصب که با محکومیت‌های بین‌المللی همراه است، انشاءالله با پیروزی غرور آفرین شیران فلسطین، در سایه حمایت ملت‌های آزادی‌خواه جهان، متوقف شده و اسرائیل را از صحنه روزگار محور خواهند کرد.

ما اساتید، مدیران و نخبگان بسیجی حوزه علمیه قم، در زمانی که همه کفر و استکبار در کمین نشسته‌اند و هجوم خود را به طرف قرآن، عترت و سرزمین مقدس نشانه رفته‌اند، ضمن همدردی با مردم مظلوم فلسطین و جبهه مقاومت، جنایت کشتار مردم بی‌گناه غزه، خصوصاً بیمارستان المعمدانی را محکوم نموده و خون و جان ناقابل خویش را برای ادای فریضه واجب دفاع از مسلمانان غزه در دست گرفته و آمادگی خود را برای اعزام به فلسطین و جنگ با غاصبین اعلام می‌داریم.

۱۴۰۲/۷/۲۶

مرکز بسیج اساتید، مدیران و نخبگان حوزه علمیه قم

-------------------------------------------------------

در بیانیه سازمان بسیج طلاب و روحانیون کردستان تأکید شد:

همه آزادیخواهان بر محو غده سرطانی اسرائیل اتفاق نظر دارند

در این بیانیه آمده است:

«وَسَیَعْلَمُ الَّذِینَ ظَلَمُوا أَیَّ مُنْقَلَبٍ یَنْقَلِبُونَ»

امروز همه آزادی خواهان و پیروان ادیان الهی بر محو غده سرطانی اسرائیل، این کانون فتنه جهان اتفاق نظر دارند و بیش از هر زمان دیگری این حقیقت اثبات شده است که مسئله فلسطین فراموش شدنی نیست.

رژیم جعلی و کودک‌کش صهیونیستی بیش از هفت دهه، سرزمین فلسطین و مسجدالاقصی قبله اول مسلمانان را تحت سیطره خود قرار داده و هر نوع جنایت غیر انسانی را مرتکب می‌شود و با کمال تأسف مجامع بین‌المللی و قدرت‌های زورگو و سلطه‌گر عالم نه تنها آن را محکوم نمی‌کنند، بلکه با انواع حمایت‌ها از رژیم اشغالگر، داغ دل مسلمین به‌خصوص مردم مظلوم فلسطین را بیشتر می‌کنند و با ارائه طرح‌های مختلف درصدد لاپوشانی از آن همه جنایت و تضییع حقوق ملت فلسطین هستند.

اما آرمان فلسطین، همواره در دل و جان ملت‌های مسلمان و آزاده جهان زنده است، چرا که از خون هزاران شهید جبهه مقاومت به‌خصوص سیدالشهدای مقاومت شهید حاج قاسم سلیمانی، این درخت تنومند و مستحکم با محوریت قدس شریف می‌روید تا بر سراسر فلسطین اشغالی سایه افکند و بساط ظلم و ستم را از سر ملت مظلوم فلسطین جمع کند و فرمایش ولی امر مسلمین حضرت امام خامنه‌ای(مدظله العالی) که فرمودند: «رژیم غاصب رفتنی است» را محقق گرداند.

طلاب و روحانیون بسیجی استان کردستان ضمن عرض تسلیت به خانواده‌های داغدار شهدای فلسطینی، جنایات رژیم نسل کش صهیونیستی اسرائیل را محکوم نموده و اعلام می‌داریم تا آزادی کامل قدس تا پای جان ایستاده‌ایم و از هیچ تلاش و کوششی دریغ نخواهیم کرد و همراه، همدل و همگام با تمام ملت‌های مسلمان و آزاده جهان، فریاد عدالت خواهی و ظلم ستیزی سرداده و از ملت مظلوم فلسطین تمام قد حمایت خواهیم نمود.

به امید الهی خون شهدای مظلوم فلسطین همچون موشک‌های فجر و سجیل بر فرق صهیونیست‌های غاصب فرو ریزد و رژیم جهنمی صهیونیستی را از پای درآورد و ملت فلسطین را بر سرنوشت خود حاکم گرداند.

وَمَا النَّصْرُ إِلَّا مِنْ عِنْدِ اللَّهِ الْعَزِیزِ الْحَکِیمِ

 

-----------------------------------------------------------------

بیانیه جمعی از علمای اعلام مشهد در حمایت از فلسطین و محکومیت جنایات رژیم غاصب صهیونیستی

 بسم الله الرحمن الرحیم
اللهم انا نشكو الیك فقد نبینا و غیبة ولينا و کثرة عدونا فاعنا علی ذلك بفتح منك تعجله

بار دیگر ظلم و ستم صهیونیست جنایتکار قلب مسلمانان و هر انسان آزاده‌ای را جریحه دار کرد؛ صحنه‌هایی که این روزها در فلسطین توسط رژیم غاصب صهیونیستی به وقوع می‌پیوندد که با بمباران وحشیانه بر سر زنان و کودکان مظلوم و بی دفاع غزه در بیمارستان المعمدانی و منازلشان، باعث تأثر و ناراحتی عمیق احرار عالم شده، لزوم ایستادگی در مقابل این جنایات را ضرورت می‌بخشد.

ضمن محکوم ساختن این حوادث مولمه و آرزوی رفع مشکلات و مصائب موجود جهان اسلام با ظهور حضرت بقیة الله الاعظم عجل الله تعالی فرجه الشریف از عموم مؤمنين و مؤمنات تقاضا داریم با تضرع و دعا در پیشگاه خداوند، با حمایت از جبهه حق موجبات گره‌گشایی از همه مستضعفین و محرومین را فراهم سازند تا همه شاهد تحقق وعده حتمی الهی و تجلی "وَ نُرِیدُ أَن نَّمُنَّ عَلَی الَّذِینَ اسْتُضْعِفُوا فِی الْأَرْضِ وَ نَجْعَلَهُمْ أَئِمَّةً وَ نَجْعَلَهُمُ الْوَارِثِینَ" باشیم.

و السلام علیکم و رحمه‌الله و برکاته
٢٦ مهر ماه ١٤٠٢

حضرات آیات سیدحسن مرتضوی، مصطفی اشرفی شاهرودی، سیدجعفر سیدان، رجبعلی رضازاده، مهدی مروارید
روابط عمومی وتبلیغات سازمان بسیج اساتید، طلاب وروحانیون وگردان های تیپ مستقل ۸۳ امام جعفرصادق علیه السلام در خراسان رضوی

---------------------------------------------------------------

در بیانیه بسیج اساتید حوزه علمیه همدان تأکید شد:

برای آزاد سازی قدس شریف لحظه شماری می‌کنیم

 

متن پیام بدین شرح است:

«فَلَا تَحْسَبَنَّ اللَّهَ مُخْلِفَ وَعْدِهِ رُسُلَهُٓ ۗ إِنَّ اللَّهَ عَزِیزٌ ذُو انْتِقَامٍ»
پس مپندار که خدا در وعده‌اش با پیامبرانش وفا نمی‌کند، زیرا خدا توانای شکست‌ناپذیر و صاحب انتقام است. (ابراهیم ۴۷)

پرونده کثیف صهیونیست با فاجعه روز سه شنبه، دعوت مردم به‌حضور در بیمارستان و هدف قراردادن مجروحان و بی‌پناهان، برگ نحس دیگری را در تاریخ ثبت نمود و اوج سنگ دلی و ددمنشی را در برابر دیدگان جهانیان به تصویر کشید.

حادثه غم بار و حزن آلودی که دل‌های آزادی خواهان عالم را به درد آورد و نفرت و خشم را در قلب‌ها ایجاد کرد و هر آنچه از این مصیبت گران گفته شود کم است و وقاحت دشمن سرسخت، لجوج و سخت دل بیش از آن است که در متن بگنجد.

بسیج اساتید حوزه‌ علمیه همدان با ابراز تأسف و تأثر وافر از این مصیبت، حادثه رقت بار و تلخ یاد شده را محکوم نموده و سکوت مجامع بین الملل و دولتمردان بزدل را در جهت تقویت ظلم آشکار دانسته و همه مراکز علمی، حوزوی و دانشگاهی، گروه‌ها، نهادها، تشکل‌های فراگیر، اقشار گوناگون جامعه و مردم بصیر و همیشه در صحنه ایران عزیز را به حضور فعال و دشمن شکن در تجمعات و راهپیمایی‌های خودجوش، فرامی‌خواند و آمادگی نیروهای خود را برای انجام وظیفه در مسیر حمایت از گروه مقاومت در غزه اعلام می‌دارد.

ما جان برکفان و کفن پوشان، منتظر اشاره ولی نعمتمان حضرت امام خامنه‌ای(دام ظله العالی) بوده و شهادت در راه تحقق بخشیدن به آرمان بنیانگذار انقلاب اسلامی ایران، امام خمینی(ره)، یعنی آزاد سازی قدس شریف را افتخار دانسته و برای آن لحظه شماری می‌کنیم.

بسیج اساتید حوزه علمیه همدان

 

-------------------------------------------------

بیانیه جامعة الزهرا در محکومیت حمله رژیم صهیونیستی به مردم بی دفاع غزه و بمباران وحشیانه بیمارستان

 

بسم الله القاصم الجبارین

إِنَّا لِلَّهِ وَ إِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ

جهان، باردیگر دَدمنشی صهیونیست صفاک را نظاره کرد و قلب آزادگان عالم و وجدان های بیدار از شدت ظلمِ استکبار خونخوار به درد آمد و ندای هَل مِن ناصر یَنصُرُنیِ اطفال، کودکان و زنان بی سرپناه به فغان تبدیل شده است. جنایت اخیر صهیونیست ها در حمله به بیمارستانِ مملو از مجروحانِ جنایت های اسرائیل هیچ توجیهی ندارد و وجدان های بیدار با همه توان در مقابل این سبُع منشی خواهند ایستاد.

موج ظلم ستیزی در سراسر جهان مشهود است و حرکت قدرتمند آزادی خواهی در دفاع از کیان فلسطینیان مظلوم و مردم شجاع و مظلوم غزه ان‌شاءالله به زودی با تحقق وعده الهی وَ نُرِیدُ أَن نَّمُنَّ عَلَی الَّذِینَ اسْتُضْعِفُوا فِی الْأَرْضِ وَ نَجْعَلَهُمْ أَئِمَّةً وَ نَجْعَلَهُمُ الْوَارِثِینَ به ثمر خواهد رسید .

جامعه الزهراء ضمن عرض تسلیت شهادت مظلومانه مردم مسلمان غزه محضر صاحب الامر عجل الله تعالی فرجه الشریف، با اخطار به مجامع بین‌المللی جهت اقدام فوری در جلوگیری از قتل عام کودکان و زنان و بیماران و بی‌گناهان به غاصبان سرزمین‌های مسلمین و پشتیبانان آنان هشدار می‌دهد که چنانچه دست از ستم و جنایت برندارند به عذاب خداوند گرفتار شده و در آتشفشان خشم امت اسلام و محور مقاومت نابود خواهند شد.

اکنون روز مقاومت در مقابل ظلم و گاهِ جهاد و شهادت است و امت های مسلمان در راه پیروزی اسلام و محو ظلم و ستم از پهنه گیتی و حذف غده سرطانی صهیونیست از هیچ جانفشانی دریغ نخواهند کرد.

اینجا جا دارد یادی کنیم از فرمانده جوانمردان جهان و کابوس شبانه روز صهیونیسم جهانی، سردار عزیزمان حاج قاسم سلیمانی (رحمةالله علیه) که بدون شک تمام جبهه‌ی مقاومت عزت امروزشان را مدیون مجاهدت‌های آن حجت الهی هستند و خدا را شاکریم که بر این جبهه منت نهاد و جانشینی صالح و مقتدر برای آن فرمانده شهیدمان قرار داد؛ ما طلاب اساتید کارکنان جامعة الزهرا با تأسی به مکتب جهادی حاج قاسم مواضع خود را با بانک‌الله اکبر خامنه ای رهبر اعلام می نماییم:

۱- در ابتدا به فرمانده کل قوا رهبر معظم انقلاب امام خامنه ای آمادگی و رضایت همه جانبه خود را برای اعزام همسران و فرزندان و برادران خود برای یاری مردم مظلوم فلسطین و غزه اعلام می نماییم.

۲- از تمام نهادهای ملی درخواست می نماییم تا با بسیج ارگانها و سازمانها، جنایت هولناک بیمارستان غزه را پاسخی قاطع و فوری بدهند.

۳- و اما از همه مهم تر از همه دولت های عربی و اسلامی، چهره های تأثیرگذار و همه آزادی خواهان جهان و سازمان های بین المللی و حقوق بشری می خواهد که ضمن هوشیاری در برابر دوگانه مزوّرانه «ظلم – مظلوم نمایی» این رژیم سفاک، در برابر این جنایات هولناک سکوت و مصلحت سنجی را کنار گذاشته و ضمن محکومیت صریح و قاطع اقدامات ددمنشانه این رژیم، حمایت کامل و عاجل سیاسی، مادی و معنوی از مجاهدان فلسطینی و مردم مظلوم غزه به عمل آورند

در پایان به همه جهانیان اعلام می کنیم که ما فرزندان امام حق خمینی کبیر، حوزه جامعة الزهرا علیهاالسلام ضمن برائت همیشگی از آمریکا دشمن بشریت و اسرائیل کودک کش و همه جنایتکاران جهانی و حامیان آنها تا ریشه کنی ظلم و برپایی حکومت مهدی فاطمه س تا پای جان مقاومت خواهیم کرد. ان تنصروالله ینصرکم.

والسلام علیکم و رحمة الله وبرکاته

 

------------------------------------------------

بیانیه سازمان بسیج اساتید،طلاب و روحانیون استان سمنان به جهت ارتکاب جنایات هولناک رژیم منحوس و کودک کش صهیونیستی به شرح ذیل صادر گردید:

بسم الله الرحمن الرحیم

«أتی امرالله فلاتستعجلوه سبحانه و تعالی عما یشرکون»
نحل.آیه 1
جنایت هولناک بمباران بیمارستان المعمدانی غزه به عنوان یکی از بزرگترین جنایات جنگی تاریخ و قتل عام بیش از هزار کودک و زن مجروح و بی دفاع که نشان از جنون و استیصال این رژیم کودک کش دارد، بار دیگر چهره شیطانی و خوی وحشیانه و گرگ صفت رژیم صهیونیستی را به جهان نشان داد و به محو این غده سرطانی از پیکر جهان اسلام سرعت بخشید و إن شاءالله طبق وعده، ولی امر مسلمین جهان، شاهد نابودی کامل این غاصبان وحشی قدس شریف به دست رزمندگان جبهه مقاومت خواهیم بود.
بی‌عملی دولت‌های غربی و حتی پرهیز از محکوم کردن چنین جنایاتی نشان می‌دهد که ادعای مدعیان پرچمداری حقوق بشر در غرب و ادعای دموکراسی خواهی، یک دروغ بزرگ برای فریب افکار عمومی جهان و استفاده از این شعار‌ها برای منافع سردمداران کشور‌های غربی و نه دلسوزی برای بشریت است. جای تعجب نیست دولت‌هایی که آدم سوزی و نابودگری وسیعی در مقیاس هیروشیما، ناکازاکی، فلوجه، ویتنام و ده‌ها جنایت دیگر را با بمب اتم و سلاح‌های ممنوعه به راه‌‌ ‌می‌اندازند از حجم سنگدلی و بی رحمی صهیونیست‌ها نه تنها متاثر نمی‌شوند بلکه با وقاحت تمام، از جانیان، حمایت می‌کنند.
لذا ما حوزویان و اساتید،طلاب و روحانیون بسیجی استان سمنان ضمن همدردی با مردم مظلوم غزه و خانواده شهدا در فلسطین، این جنایت هولناک را به شدت محکوم نموده و منتظر حکم جهاد همه جانبه از طرف ولی امر مسلمین جهان حضرت آیت الله العظمی الامام خامنه ای (مدظله العالی) نائب بر حق حضرت حجت ارواحنا فدا هستیم .
ودر آخر بیان میداریم یقینا آه مظلومان و خون‌های به ناحق ریخته شده اخیر در غزه، گریبان متجاوزان و مستکبران را خواهد گرفت و مسیر جریان جبهه مقاومت اسلامی را هموارتر نموده و وعده الهی و نرید ان نمن علی الذین استضعفوا فی الارض و نجعلهم ائمه و نجعلهم الوارثین را به زودی تحقق خواهد بخشید.
والسلام علی من اتبع الهدی

سازمان بسیج اساتید،طلاب و روحانیون استان سمنان

--------------------------------------------------

بیانیه سازمان بسیج طلاب و روحانیون استان مرکزی


(ان مع الصبر نصرا)
بار دیگر رژیم غاصب و جعلی صهیونیسم با حمایت تمام عیار ارباب خود آمریکای جهان خوار و راس محور شرارت دستان پلید خود را بر خون های مردم مظلوم غزه به خصوص زنان و کودکان آغشته کرد و با بمباران بیمارستان المعمدانی تعداد زیادی از این مردم مقاوم و اسوه صبر را به خاک و خون کشید به گمان اینکه مجاهدان این سرزمین مقدس از آرمانهای خود که مبارزه با این غده سرطانی و رهایی قدس شریف و آزادی قبله اول مسلمین است دست خواهند کشید .اما مثل همیشه دچار اشتباه محاسباتی شده چرا که مردم غزه و فلسطین به زیبایی آموخته اند که در پس این مشکلات و رنجها آسانی و گشایش که همان آزادی این عرض مقدس است خواهد بود و این را از ناله های آن مادر قهرمانی که دو فررند شهید خود را به بغل می گیرد و از خداوند طلب صبر می کند خوب می شود آموخت.
طلاب و روحانیون بسیجی استان مرکزی ضمن محکوم کردن این حمله وحشیانه آمادگی خود را بر دفاع از این ملت مظلوم و کمک به رزمندگان شجاع لبنانی و فلسطینی در صورت دستور فرماندهی معظم کل قوا امام خامنه ای عزیز اعلام می دارد.

---------------------------------------------------

بیانیه سازمان بسیج طلاب و روحانیون استان گلستان

بسمه تعالی
إن الذين قالوا ربنا الله ثم استقاموا تتنزل علیهم الملائکة الا تخافوا و لا تحزنوا وابشروا بالجنة التی کنتم توعدون(فصلت، 30)
اکنون که تمامی کفر به تقابل با جبهه حق آمده و در شامگاه سه شنبه ١۴٠٢/٠٧/٢۵،بیمارستان المعمدانی غزه را رژیم صهیونیستی مورد وحشیانه ترین حمله خود قرار داده و انسانهای بیگناه توسط رزل ترین و شقی ترین انسانها به درجه ی رفیع شهادت می رساند و مظلومین غزه در بی رحمانه ترین وضعیت تحریم قرار می دهند و شورای امنیت سازمان ملل متحد نیز که مانند یک جنگلی بیش نیست و فقط نظاره گر بوده و ابراز تاسف می کند و استکبار جهانی با خوی درندگی خود مردم غزه را در شبانه روز مورد بی رحمانه ترین حملات قرار می دهد ما طلاب و روحانیون بسیجی استان گلستان شیعه و سنی، خواهر و برادر، بر خود تکلیف می دانیم ضمن محکومیت این جنایت و به ولی امر خود عرضه داریم که در آزادسازی قدس شریف و حمایت از مردم مظلوم غزه روحانیون بسیجی استان گلستان آماده ی جان نثاری هستند.
والسلام علیکم و رحمت الله و برکاته

-----------------------------------------

بیانیه حوزه علمیه المهدی عج در رابطه با حمله ددمنشانه رژیم غاصب صهیونیستی

"بسم الله الرحمن الرحیم" 

*يا أَيُّهَا الَّذينَ آمَنوا إِن تَنصُرُوا اللَّهَ يَنصُركُم وَيُثَبِّت أَقدامَكُم*

هفتاد وچند سال است که رژیم پوشالی و جعلی اسرائیل به قتل وغارت مسلمانان فلسطینی و اشغال سرزمین آن ها وقدس شریف اقدام کرده است.
وامروز در جنایتی دیگر که در طول تاریخ بی سابقه بوده ، به نسل کشی  وحشیانه وحمله ددمنشانه  به بیمارستان المعمدانی که آوارگان فلسطینی به آن  پناه آوردند ، کرده است.

 طلاب حوزه علمیه خواهران  مکتب المهدی .عج.  حمله ناجوانمردانه  رژیم غاصب و خونخوار  صهیونیستی به بیمارستان المعمدانی غزه و کشتار زنان و کودکان مظلوم و بی گناه ، را محکوم کرده و نهایت انزجار و بیزاری خود را نسبت به این عمل غیر انسانی ابراز می‌دارد.
و البته این اعمال خشونت بار وددمنشانه  نشانگر ضعف و  زبونی دولت جعلی وغاصب صهیونیستی است که به جای رویارویی با نظامیان فلسطینی  ، به کشتار مردم مظلوم وکودکان بی پناه روی آورده است.

"وَسَیَعلَمُ الذَّینَ ظَلَمُوا اُیَّ مُنقَلَب یَنقَلِبُون "

ما طلاب حوزه علمیه المهدی ضمن تسلیت به ساحت مقدس حضرت صاحب الزمان(عج) و رهبر معظم و حکیم انقلاب اسلامی و تمامی مسلمین دنیا بالاخص مردم مظلوم فلسطین، جنایت نسل کشی  رژیم کودک کش اسرائيل را محکوم می‌کنیم.

#دولت غاصب رژیم صهیونیست امروز قطعا باید محاکمه بشود.

جامعه بین الملل جهانی ودول اسلامی   باید حمایت قاطع خود را از مردم بی گناه  فلسطین ابراز دارد .

* و به فرموده رهبر عزیزمان بمباران غزه باید فورا قطع گردد.*
 صهیونیست و جیره خواران آن بدانند که ما مسلمین دنیا هرگز برادران دینی خود را تنها نخواهیم گذاشت و از آنها حمایت خواهیم کرد.
به فرموده رهبر معظم انقلاب اسلامی این سازه ویران صهیونیست ، تجدید بنا نخواهد شد و فلسطین پیروز است.

#طوفان_الاقصی

#حوزه_علمیه_خواهران_المهدی_اندیشه
#پایگاه_شهید_باهنر

بسیج طلاب، اساتید حوزه علمیه خواهران المهدی عج اندیشه.
استان تهران

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.