تبیین و ترویج اسلام ناب محمدی(ص) از مهم ترین رسالت های بسیج طلاب است

Submitted by sharifi on
مسئول سازمان بسیج طلاب و روحانیون استان قم:
مسئول سازمان بسیج طلاب و روحانیون استان قم گفت: بر اساس نگاه و رویکرد حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری از جمله رسالت های مهم بسیج طلاب، تلاش در جهت ترویج اسلام ناب محمدی(ص) و تبیین شاخصه های جامعه توحیدی است.

حجت الاسلام سیدروح‌الله سیدحقی طی سخنانی در مراسم دوره آموزشی تخصصی بسیجیان این سازمان که در سالن اجتماعات مدرسه علمیه فیضیه برگزار شد، با اشاره به این که انفجار نور بودن انقلاب را ما باید در عرصه جهاد تبیین به خوبی برای مردم و به ویژه نسل جوان تبیین کنیم، اظهار داشت: امام خمینی(ره) در عرصه مبارزه با طاغوت و در مسیر پیروزی انقلاب اسلامی برپایه اندیشه و حرکت توحیدی کار را پیش بُردند و در اوج آرامش الهی توانستند امت را هدایت بفرمایند.

وی افزود: آن چه مهم است این که ما بتوانیم شاخصه ها و مؤلفه های نهضت امام راحل را به درستی تبیین کنیم و این که چرا ما معتقدیم این انقلاب و نظام اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت ولی عصر(عج) است.

مسئول سازمان بسیج طلاب و روحانیون استان قم در ادامه با بیان این که بر اساس نگاه و رویکرد حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری ازجمله رسالت های مهم بسیج طلاب، تلاش در جهت ترویج اسلام ناب محمدی(ص) و تبیین شاخصه های جامعه توحیدی است، گفت: رهبر معظم انقلاب حدود ۱۵ سال پیش بر اهمیت بحث تبیین اشاره نمودند و با این حال یک سال پیش به طور خاص تأکید فرمودند که جهاد تبیین فریضه ای فوری و قطعی است.

وی خاطرنشان کرد: ما باید با رویکرد جهادی و بسیجی و بر اساس اخلاص و نگاه توحیدی به این فریضه بسیار مهم عمل کنیم و بدانیم با توکل بر خدا و مجاهدت و استقامت در این مسیر به موفقیت هم خواهیم رسید.