فعالیت ۳۴ هیئت اندیشه‌ورز در بسیج طلاب استان مرکزی

Submitted by sharifi on
حجت‌الاسلام ابوالفضل رجبی مسئول بسیج طلاب استان مرکزی با اشاره به فعالیت ۳۴ هیئت اندیشه‌ورز در بسیج طلاب استان مرکزی گفت: ۱۲ هیئت اندیشه‌ورز تخصصی در قالب مسئله‌یابی در استان مرکزی در حال فعالیت هستند.

حجت‌الاسلام ابوالفضل رجبی" مسئول بسیج طلاب استان مرکزی در بازدیدی که با همراهی مسئول روابط عمومی این قشر بسیج انجام شد ضمن بازدید از خبرگزاری تسنیم در استان مرکزی با خبرنگاران این رسانه به گفت‌و‌گو کرد.

حجت‌الاسلام ابوالفضل رجبی در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم با اشاره به اقدامات هیئت اندیشه‌ورز استان اظهار داشت: سازمان بسیج طلاب 34 هیئت اندیشه‌ورز دارد که از این تعداد 12 هیئت اندیشه‌ورز به صورت تخصصی در قالب مسئله‌یابی در حال فعالیت هستند.

وی افزود: کار هیئت اندیشه‌ورز این است که اساتید نخبه در حوزه‌های مختلف شناسایی و به جلسات دعوت شوند سپس متناسب با تخصصی که دارند در حوزه فرهنگی، تبلیغی، مشاوره، سواد رسانه، آسیب‌های فضای مجازی و سایر موارد فعالیت کنند.

مسئول بسیج طلاب استان مرکزی ادامه داد: در هر شهرستان متناسب با نوع فرهنگ و آداب و رسوم شهرستان و موضوع مهاجرپذیر بودن یا نبودن شهرستان آسیب‌های اجتماعی، فرهنگی و سایر موارد وجود دارد که این مسائل در موارد مختلف توسط هیئت‌های اندیشه‌ورز شناسایی می‌شود و برای رفع مشکل راهکار ارائه می‌دهند