بسته‌های لوازم‌التحریر در مناطق حاشیه‌نشین و محروم استان مرکزی توزیع می‌شود

Submitted by sharifi on

حجت‌الاسلام ابوالفضل رجبی با اشاره به راه‌اندازی کارگاه تولید کیف و جامدادی اظهار داشت: با همکاری پایگاه طلاب بسیج زینبیه آستانه و روحانی مستقر در روستای اکبرآباد و با استفاده از ظرفیت خیران کارگاه تولید کیف و جامدادی در روستای اکبرآباد شهرستان شازند راه‌اندازی شد که این اقدام سبب اشتغالزایی تعدادی از خانم‌ها در این منطقه شده است‌.

وی افزود: هدف از راه‌اندازی این کارگاه کمک به نیازمندان و محرومان با تهیه کیف و جامدادی در قالب کمک مومنانه است به طوری که یک هزار و 500 بسته لوازم‌التحریر از جمله مداد، خودکار، پاک‌کن، دفتر، کیف و جامدادی تهیه کردند که ارزش ریالی هرکدام از بسته‌ها تقریبا 100 هزار تومان است.

مسئول بسیج طلاب استان مرکزی ادامه داد: با شناسایی دانش آموزان نیازمند توسط بسیج دانش‌آموزی بسته‌های لوازم‌التحریر در مناطق حاشیه‌نشین و محروم شهرستان شازند توسط پایگاه بسیج طلاب زینبیه آستانه و موسسه کریمه اهل بیت توزیع شد.

رجبی تصریح کرد: با آغاز سال تحصیلی در این روزهای سخت اقتصادی و شرایط به‌وجود آمده از شیوع بیماری کرونا باید در راستای کمک به خانواده‌های نیازمند به‌ویژه دانش‌آموزان مناطق محروم کمک کرد بنابراین توزیع بسته‌های لوازم‌التحریر با این هدف انجام می‌شود.

تسنیم