برپایی جشن رهایی از اعتیاد در قم

Submitted by sharifi on چ, 04/08/1401 - 09:38
به همت جمعی از طلاب بسیجی جهادی انجام شد؛
کانون و پایگاه تخصصی بصائر متشکل از طلاب بسیجی جهادی که سالهاست در زمینه پیشگیری، درمان و صیانت در حوزه اعتیاد فعالیت دارد برای مددجویان رهایی یافته از اعتیاد، جشن پاکی بر گزار کرد.

جشن رهایی از اعتیاد به همت طلاب جهادی کانون و پایگاه تخصصی بصائر همزمان با روز جهانی مبارزه با مواد مخدر در شهر مقدس قم برگزار شد. از جمله مهمانان این نشست حجت‌الاسلام والمسلمین حمید ملکی قائم مقام حوزه‌های علمیه کشور ، رضوان‌پور معاون اجتماعی سازمان بسیج کشور، آقای ملیحی معاون دادستانی دادگستری قم و مسئولان نهادهای مختلف از جمله بهزیستی، دفتر تبلیغات و شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر بودند.

در ابتدای جلسه حجت الاسلام امیر لواسانی مدیر گروه بصائر به تشریح فعالیت‌های جهادی طلاب در موضوع پیشگیری، درمان و صیانت از مددجویان و خانواده‌های آنان پرداخت.

در ادامه حجت الاسلام والمسلمین ملکی قائم مقام حوزه‌های علمیه کشور با تقدیر از فعالیت‌های کانون بصائر، آسیب طلاب حاضر در صحنه را مانند رزمندگان دفاع مقدس، سربازان جنگ نرم خواند و برای همکاری در راستای گسترش و صدور اینگونه فعالیت‌ها اعلام آمادگی کرد.

همچنین رضوان پور معاون اجتماعی سازمان بسیج کشور با حضور در جایگاه، جشن پاکی مددجویان را تبریک گفت و به نقش دشمن و جنگ نرم در گسترش آسیب‌های اجتماعی اشاره کرده و از آمادگی برای حمایت از چنین فعالیت‌هایی در سطح کشوری خبر داد.

برنامه پایانی این نشست، اهدای جوایز به مددجویانی بود که برای بازه‌های زمانی یک تا سه سال پاک مانده‌اند.

یکی از ابتکارات گروه بصائر در اهدای جوایز استفاده از نمادهای مذهبی و ارزشی بود به صورتی که برای مددجویان با توجه به مدت پاکی آنها دستبند عقیق مزین به نام مبارک احرار الحسین تهیه و به آن‌ها اهدا شد.

برپایی جشن رهایی از اعتیاد در قم

برپایی جشن رهایی از اعتیاد در قم