طلبه‌ای که سفیر خنکای مهربانی مردم شده است

Submitted by sharifi on پ, 02/18/1399 - 11:20

این روزها گروه‌های جهادی حوزوی در اقصی نقاط خوزستان، مشغول انجام فعالیت‌های مختلفی برای خدمت‌رسانی به مردم هستند.

گروهی اقدام به توزیع اقلام معیشتی برای خانواده‌های نیازمند می‌کنند، گروهی نیز در این ایام کرونایی، با وجود کاهش نسبی خدمات بهداشتی، مشغول ضدعفونی منازل مردم هستند.

اما این روزها به دلیل فرا رسیدن گرمای شدید خوزستان، جمعی از طلاب جهادی اهواز، اقدام به تعمیر و سرویس کولرهای گازی مردم مناطق محروم اهواز کرده‌اند.

حجت‌الاسلام احمدی روشن، از جمله روحانیونی است در این گرمای طاقت‌فرسای خوزستان، سفیر خنکای مهربانی مردم شده و چند روزی است که با کمک جمعی از جوانان بسیجی، اقدام به جمع‌آوری کولرهای گازی خراب مردم کرده‌اند تا آن‌ها را به‌صورت کاملاً رایگان، سرویس و تعمیر کنند.

وی که هدایت «گروه خیریه مهر اهواز» را بر عهده دارد، در این رابطه اظهارداشت: نیروهای جهادی اهواز، از ابتدای اردیبهشت ماه با حضور در برخی مناطق محروم اهواز از جمله روستای قلعه چنعان اقدام به جمع‌آوری ده‌ها عدد کولر گازی جهت تعمیر و سرویس آنان کردند.

مسئول گروه خیریه مهر اهواز، با اشاره به دومین سال فعالیت این مجموعه جهادی، از برنامه‌ریزی این خیریه برای تعمیر و سرویس ۱۰۰ عدد کولر گازی تا پایان تابستان امسال خبر داد.

حجت‌الاسلام احمدی روشن، گفت: مؤسسه خیریه مهر اهواز با کمک‌های خیرین، توانسته تعمیر و سرویس کولرهای نیازمندان مناطق محروم اهواز را به عهده گیرد و این کار تا انتهای تابستان ادامه خواهد داشت.