ارتباط با مسئول سازمان

این مطلب ۸۲ بار خوانده شده
امام جمعه اردکان:

وهابیت به دنبال از بین بردن تمام مقدسات شیعه است

امام جمعه اردکان در یادداشتی نوشت: فرقه وهابیت نه‌ تنها با شیعه بلکه با همه مسلمانان سر ناسازگاری دارد و اگر الآن هم بتوانند و قدرتشان برسد، نه‌تنها جان، بلکه تمام آثار اهل‌بیت و مقدسات ما را نیز از بین خواهند برد.

حجت الاسلام والمسلمین سید اسماعیل شاکر اردکانی امام جمعه اردکان با تسلیت سالروز تخریب قبور مطهر ائمه بقیع در یادداشتی نوشت: یکی از حقوق امامان به گردن ما زیارت قبور آن هاست، زیارت قبور اهل‌بیت (علیهم‌السلام) باعث ازدیاد، همچنین تثبیت محبت به آن‌ها می‌شود.

عربستان و آل سعود پرورشگاه وهابیون و مروج فکر سلفی گری شده اند که مخالف اسلام حقیقی و قرآن و اهل‌بیت است.

 وهابیت مانند یک غده چرکین و سرطانی در دنیای اسلام، علیه اسلام و مسلمانان خیانت می‌کند؛ از جمله خیانت‌های آن‌ها و دلیل بر حق نبودن شان این است که با تبلیغات زیاد به سراغ عوام می‌روند و از بحث و مناظره با علما و بزرگان ما خودداری می‌کنند.

 امروز وهابیون حامی ظالمان و با مستکبران هم‌کاسه شده‌اند؛ به‌جای حمایت از مظلومانی مانند مردم یمن و فلسطین و سوریه طرف ظالمان را گرفته‌اند و از فرقه‌های منحرف و اهل کشتار و ترور حمایت می‌کنند.

وهابیون و آل سعود فقط اسم اسلام را یدک می‌کشند و با معارف پیامبر و قرآن کریم بیگانه اند.

فرقه وهابیت نه‌ تنها با شیعه بلکه با همه مسلمانان سر ناسازگاری دارد و اگر الآن هم بتوانند و قدرتشان برسد، نه‌تنها جان ما بلکه تمام آثار اهل‌بیت و مقدسات ما را نیز از بین خواهند برد.

ما باید در برابر توطئه وهابیت هوشیار باشیم و باورها و اعتقادات خود را با مطالعه و تفکر تقویت کنیم و با وحدت خود اعلام کنیم که وهابیون نه شیعه هستند و نه سنی، بلکه فرقه‌ای بدعت‌گذار و دشمن اهل‌بیت(علیهم‌السلام) هستند.

اخبار صفحه اصلی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.