ارتباط با مسئول سازمان

این مطلب ۲۸۷ بار خوانده شده
مدیر حوزه علمیه قزوین:

روحانیت و سپاه در حل بحران‌ها پیشتازند

مدیر حوزه علمیه قزوین در دیدار فرمانده سپاه استان با بیان این که روحانیت و سپاه همواره در حل بحران‌ها پیشگام هستند، گفت: امروز بیشترین هجمه دشمنان علیه روحانیت و سپاه است.

حجت الاسلام والمسلمین محمدتقی سبحانی نیا در دیدار سردار شاهرخی، فرمانده سپاه استان قزوین، از خدمات ارزشمند نیروهای مسلح، به ویژه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و بسیجیان در مبارزه با ویروس منحوس کرونا قدردانی کرد.

مدیر حوزه علمیه قزوین به ارائه گزارشی از فعالیت های قرارگاه جهادی شهدای روحانیت حوزه علمیه قزوین پرداخت و خاطرنشان کرد: این قرارگاه یکی از گروه های جهادی و فعال است که فعالیت های مختلفی در مبارزه با ویروس کرونا داشته و این فعالیت‌ها همچنان استمرار خواهد داشت.

وی هدف از تشکیل قرارگاه جهادی حوزه را پیوند حوزه علمیه قزوین و مردم دانست و عنوان کرد: بعد از تشکیل قرارگاه و فعالیت های شبانه روزی طلاب در خدمت رسانی به مردم عزیز قطعاً پیوند حوزه های علمیه با اقشار مختلف مردم عمیق تر و مستحکم تر شد.

حجت الاسلام والمسلمین سبحانی نیا بیان کرد: خوشبختانه از زمان شیوع کرونا تا به امروز تشکّل های مردمی، هیئت های مذهبی، بسیج  و نیروهای مسلح، طلاب و روحانیون به ویژه سپاه پاسداران برای کنترل و مقابله با این بیماری با تولید اقلام بهداشتی، توزیع بسته های حمایتی و گندزدایی معابر و خیابان ها به کمک مدافعان سلامت شتافتند و نقش مهمی در کنترل بیماری کرونا ایفا کردند.

وی با بیان اینکه روحانیت و سپاه همواره در حل بحران ها پیشگام هستند، تصریح کرد: با این وجود امروز بیشترین هجمه دشمنان علیه روحانیت و سپاه است که مردم باید نسبت به توطئه های شوم دشمنان هوشیار باشند.

مدیر حوزه علمیه قزوین همکاری و تعامل حوزه علمیه قزوین با قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه را یکی از برنامه های جدی این مجموعه  دانست و بر تعامل  بیشتر با این مجموعه ارزشمند، در عرصه های مختلف به ویژه در برنامه ریزی های فرهنگی تأکید کرد.

اخبار صفحه اصلی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.