ارتباط با مسئول سازمان

این مطلب ۲۰۴ بار خوانده شده
اساتید حوزه تاکید کردند:

با انتخاب درست، مجلس مقتدر داشته باشیم

مردم عزیز باید بدانند با انتخاب درست است که کشور از هر لحاظ در امنیت و آرامش خواهد بود، چرا که نماینده شجاع، مدیر و با تقوا می تواند با تفکر و عملکرد انقلابی اش کشور و نظام را به اقتدار در برابر دشمنان برساند.

آیت الله فقیهی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری حوزه، با اشاره به برگزاری انتخابات مجلس در دوم اسفند، گفت: یکی از موارد اقتدار و برقرار کردن امنیت همین حضور گسترده در انتخابات است، چرا که حضور مردم در عرصه انتخابات ضمن تأیید بر ارکان نظام، موجب تأمین امنیت می شود.

 

عضو جامعه مدرسین حوزه ادامه داد: مردم عزیز باید بدانند با انتخاب درست است که کشور از هر لحاظی در امنیت و آرامش خواهد بود، چرا که نماینده شجاع، مدیر و با تقوا می تواند با تفکر و عملکرد انقلابی اش کشور و نظام را به اقتدار در برابر دشمنان برساند.

استاد حوزه بیان داشت: انتخاب نماینده شجاع و نترس و انقلابی حتی می تواند کشور را در برابر دشمنان بیمه کند و به سرمنزل مقصود برساند.

 

حضور حداکثری در سر صندوق رأی، اثبات وفاداری به نظام و انقلاب است

حجت الاسلام والمسلمین احمد فرخ فال، رئیس مجمع عمومی جامعه مدرسین حوزه نیز در  گفت و گو  با  خبرگزاری حوزه گفت: قطع می دانیم داغ شهادت سلیمانی بر دلها، اسلام را در دلها زنده کرده است.

وی ادامه داد: منظور از اسلام همان اسلام نابی است که امام راحل تعبیر فرمودند. اسلامی که نیاز به حضور صددر صدی مردم پای صندوق های رأی دارد.

این استاد حوزه افزود: هر کسی کوچکترین ارتباط و علاقه ای به اسلام و ایران اسلامی دارد همه سعی اش این است که با حضور جدی پای صندوق ها وفاداری خود را اثبات کند.

 

انتخاب اصلح، حفظ خون شهید سردار سلیمانی است

حجت الاسلام والمسلمین حسینی نژاد نیز  به خبرگزاری حوزه گفت : شرکت حداکثری مردم نسبت به کاندیدای اصلح تأکید مقام معظم رهبری است.

رئیس مجمع طلاب وفضلای حوزه علمیه قم افزود: حضور در انتخابات زنده نگه داشتن خون شهید سلیمانی در پاسداری از دین، انقلاب و اسلام است.

وی افزود: مردم باید دنبال نماینده ای باشند که بتواند مکتب شهید سلیمانی را حفظ کند و از دین و انقلاب دفاع نماید.

حجت الاسلام والمسلمین حسینی نژاد گفت: نماینده باید نترس، شجاع و قوی باشد تا بتواند در مجلس از حقوق مردم در برابر استکبار دفاع کند.

حضور حداکثری مردم در انتخابات، اقتدار ایران را افزایش می دهد

حجت الاسلام والمسلمین غفوری، قائم مقام حوزه های علمیه نیز گفت: این حضور در صحنه و اعلام در صحنه در انتخابات بسیار مهم است؛ چرا که در این روز آراء شمرده می شود و از این لحاظ این حضور بسیار مهم است.

 وی بیان داشت: هر کسی یک رأی می دهد، همین یک رأی منشاء شکل گیری مجلس قوی و سبب اقتدار و عزت نظام است.

حجت الاسلام والمسلمین غفوری افزود: شکل گیری مجلس قوی می تواند برکات زیادی برای کشور داشته باشد که یکی از آن، حفظ عزت و اقتدار کشور است.

تغییر ساختار برای مجلس کارآمد و قوی لازم وضروری است

حجت الاسلام والمسلمین خسروپناه، استاد حوزه ودانشگاه نیز در گفت و گو با ما گفت: منویات رهبر انقلاب و خون شهید سردار سلیمانی حجت را بر همه تمام کرده است که افراد انقلابی، مومن واقعی کارآمد و شجاع، وارد مجلس شوند.

وی افزود: منتخبین مردم وقتی وارد مجلس شدند، لازم است چندکار انجام دهند، اولین کار تغییر ساختارهای مجلس و اصلاح آن است.

حجت الاسلام والمسلمین خسروپناه گفت: مجلسی که ۹۰ نفر نماینده اش به دلیل فساد مالی رد صلاحیت شود، این نشان دهنده آسیب جدی در ساختار مجلس است.

این استاد حوزه و دانشگاه ادامه داد: باید ساختارهای تحت عنوان نظارت درون و بیرون بر مجلس شکل بگیرد تا جلوی این نوع فسادها گرفته شود.

وی افزود: لازم است اصلاحات ساختاری در مجلس انجام شود و در مراحل بعدی شاهد تغییر ساختار در بحث بانک در مواردی مانند ربا باشیم.

اخبار صفحه اصلی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.