ارتباط با مسئول سازمان

این مطلب ۱۳۷ بار خوانده شده
مدیر اطلاع رسانی و رسانه حوزه:

حوزه های علمیه خواهران به دنبال قله آفرینی نخبگان و بانوان طلبه باشد

حجت الاسلام والمسلمین برته یکی از موانع موجود در حوزه های علمیه خواهران را عدم قله آفرینی افراد عنوان کرد و گفت: حوزه های علمیه خواهران فقط در سطح مدیران دیده شده و فرصتی برای نخبگان و طلاب فعال به معنای حقیقی ایجاد نشده است که این موضوع باید برطرف شود.

حجت الاسلام والمسلمین محمدرضا برته پیش از ظهر امروز در نشستی با خانم ماندانا جلالی، مدیرکل امور تبلیغی معاونت فرهنگی و سرپرست روابط عمومی حوزه های علمیه خواهران که در خبرگزاری حوزه برگزار شد، با اشاره به فعالیت های خبرگزاری حوزه در راستای اطلاع رسانی برنامه ها و فعالیت های علما، بزرگان، اساتید، مدارس علمیه و نخبگان طلبه، گفت: ما مرزی در مسأله اطلاع رسانی قائل نیستیم و می توانیم در این راستا از ظرفیت های حوزه های علمیه خواهران نیز استفاده کنیم.

وی افزود: ما آماده همکاری جهت انتشار اخبار و فعالیت های پژوهشی ، آموزشی، فرهنگی و تبلیغی اساتید، نخبگان و بانوان طلبه حوزه های علمیه خواهران هستیم و این امکان فی البداهه وجود دارد تا تولیدات شما در خبرگزاری حوزه، رسانه ای شود.

 

http://media.hawzahnews.com/Original/1398/04/26/IMG16202032.JPG

مدیر اطلاع رسانی و رسانه حوزه های علمیه با تأکید بر اینکه ما باید در رویکردها، تولید محتوا و جذب مخاطب بیش از پیش تلاش کنیم و قدر و سهمی برای جامعه مخاطب قائل باشیم تا به وثوقی برسیم، بیان داشت: متأسفانه با برخی دیدگاه های موجود، رسانه های دینی امروز این میزان از وثوق را در میان مخاطبان به دست نیاورده اند.

وی با اشاره به این موضوع که در حوزه خانواده و اشکال جدید آن، امروز بحران عجیب و غریبی در دنیا شکل گرفته است، ادامه داد: لازم است پرونده ای با همکاری خبرگزاری حوزه و حوزه خواهران در باب زن و خانواده باز شده و به این موضوع به صورت تخصصی پرداخته شود.

حجت الاسلام والمسلمین برته خاطرنشان کرد: خبرگزاری حوزه در تمام ابعاد و اضلاع در خدمت حوزه های علمیه خواهران است و از انتشار فعالیت های بانوان طلبه در زمینه های مختلف استقبال می کند.

وی در پایان یکی از موانع موجود در حوزه های علمیه خواهران را عدم قله آفرینی افراد عنوان کرد و گفت: حوزه های علمیه خواهران فقط در سطح مدیران دیده شده است و فرصتی برای نخبگان و طلاب فعال به معنای حقیقی ایجاد نشده است که این موضوع باید برطرف شود تا همگان شاهد فعالیت های این نهاد در سطح کلان باشند.

اخبار صفحه اصلی: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.