طلاب بسیجی هرمزگانی جنایات داعش در افغانستان را محکوم کردند

Submitted by sharifi on پ., 10/21/2021 - 08:14
طلاب بسیجی مدرسه النبی(ص) بندرعباس با تجمع اعتراضی، جنایات داعش در افغانستان را محکوم کردند.

اجتماع طلاب و روحانیون بسیجی هرمزگان، با حضور مدیر حوزه علمیه استان، در سالن اجتماعات مدرسه علمیه النبی(ص) بندرعباس برگزار شد.

حجت الاسلام  برزگرپور، مسئول بسیج طلاب و روحانیون استان هرمزگان در این اجتماع ضمن محکوم کردن جنایات گروهک تروریستی داعش و کشتار  شیعیان افغانستان، گفت: شیعه و سنی اشتراکات بسیاری دارند و باید تمرکز خود را به این اشتراکات معطوف کنند و علما نیز برای وحدت تلاش کنند.

وی با تاکید بر این که امروز ضرورت وحدت بیش از پیش در جامعه مسلمانان احساس می شود، اظهار کرد: تفرقه موجب می شود که مسلمانان همیشه در نا بسامانی به سر ببرند و مشکلاتشان افزون شود و این دقیقا همان چیزی است که آمریکا می خواهد.

مسئول بسیج طلاب و روحانیون استان هرمزگان با اشاره به تحولات اخیر افغانستان، گفت: همین‌که آمریکا احساس کرد  بعد از ۲۰ سال حضور همه جانبه در افغانستان  به هیچ موفقیتی دست نیافته  و راه فرار را دنبال کرد یعنی اینکه او به هیچ پیمانی متعهد نیست و ایجاد امنیت کردن و سرمایه گذاری کردن با نیروی آمریکایی کاری اشتباه است.

وی خاطرنشان کرد: امت اسلامی اگر می خواهد  در جهان بشریت بدرخشد و دارای قدرت شود و علمای اسلام اگر می خواهند اسلام ناب محمدی(ص)  را تبلیغ و ترویج کنند راهی جز ایجاد وحدت و پرهیز از تفرقه ندارند.